Z Nami uzyskanie kredytu staje się łatwiejsze.

NOWOŚĆ NA RYNKU - WERYFIKACJA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Najnowszą ofertę możesz sprawdzić tutaj !!! Skorzystaj z formularzy dostępnych poniżej i sprawdź ofertę przygotowana specjalnie dla Ciebie bezpośrednio przez wybrany bank.

     W dzisiejszych czasach, sytuacja na rynku finansowym zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego należy korzystać z pomocy specjalistów, aby dotrzeć do najlepszej, najbardziej atrakcyjnej oferty kredytowej na rynku. Wśród naszej oferty są też kredyty na 100% wartości nieruchomości oraz z dopłatą MDM.

W jednym miejscu możesz sprawdzić aktualną ofertę kilkunastu banków i wybrać najlepszą, nie wychodząc z domu wiesz na co cię stać. Bank "przyjdzie" do ciebie wystarczy złożyć wniosek w wybranym przez Ciebie Banku korzystając z poniższych formularzy. Złożenie takiego wniosku daje możliwość zapoznania się z aktualną ofertą, bez ponoszenia żadnych kosztów, bez żadnych zobowiązań. Po otrzymaniu wniosku przez Bank zostanie przygotowana oferta i może się skontaktować przedstawiciel Banku w celu weryfikacji oferty.  Sam podejmujesz decyzję, czy oferta jest ciekawa i czy jesteś zainteresowany dalszymi krokami. Jeżeli oferta nie będzie atrakcyjna lub zrezygnujesz to też nie ponosisz żadnych kosztów.

Aktualnie współpracujemy między innymi z :

1. PKO S.A

2. MultiBank S.A

3. Citibank

4. Millenium

5. ING Bank Śląski

6. PKO BP

7. DnB Nord Bank

8. Getin Bank

9. Eurobank

10. BGŻ Bank

11. BZ WBK

i inne.

Klienci korzystający z naszych usług mają zapewnioną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze skompletowaniem wniosku kredytowego, uzyskują wstępną informacje na temat zdolności kredytowej w ciągu kilku godzin, mają stałą opiekę w trakcie całego procesu sprzedażowego do momentu uruchomienia kredytu.

Nie musisz tracić czasu na chodzenie po wszystkich bankach, aby sprawdzić ofertę ponieważ my zrobimy to za ciebie bez dodatkowych opłat.

Formularze dostępne poniżej przesyłane są bezpośrednio do banku - sprawdź, który ma najlepszą ofertę dla Ciebie !!!